www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

25 éves piacvezető magyar nagyvállalat, a Multi Alarm Zrt. keres megbízható munkaerőt pécsi telephelyére,

munkakörbe.

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható pécsi nagyvállalat
  • kulturált irodai munkakörnyezet
  • munkavállalói jogviszony
  • 8 órás munkarend
  • versenyképes bér +Cafeteria

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • nagyvállalati környezetben szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • büntetlen előélet

Jelentkezési határidő: 2016.10.22.

Az önéletrajzokat kérjük e-mailen megküldeni a betölteni kívánt munkakör megjelenítésével a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Pécs
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pécs