www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 337 napja lejárt

TerézKonzult Kft. belvárosi könyvelő irodájába

Mérlegképes könyvelőt

keres.

Feladat:

  • Éves beszámolók elkészítése, időszaki zárási feladatok elvégzése, kimutatások összeállítása
  • Adóbevallásokkal kapcsolatos feladatok
  • Jogszabályok követése
  • Közreműködés az adóellenőrzéseken és könyvvizsgálatokon, ezek előkészítése és egyeztetések
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a kapcsolódó hatóságokkal, stb.
  • Számviteli kérdések megválaszolása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Szakmailag folyamatos fejlődési igény
  • Jó kommunikációs képesség, precíz munkavégzés
  • Min. 5 év munkatapasztalat a könyvelési területen, könyvelő irodai gyakorlat előny
  • Jó problémamegoldó és analitikus gondolkodás, önálló munkavégzés
  • MS Office ismeretek (főleg Excel és Word), Novitax, SAP ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Belvárosi munkahely
  • Változatos szakmai feladatok

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: főállás
Munkába állás kezdete: október

Várjuk pályázatát fizetési igénnyel (fényképes magyar nyelvű önéletrajz, motivációs levél) a lenti e-mail címre a tárgy mezőben Mérlegképes könyvelő állás megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő