www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1081292

Nagy hagyományokkal rendelkező, világpiaci vezető műanyagipari csoport magyarországi leányvállalata számára keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • beérkező számlák (belföldi és import, valamint vámhatározatok) kezelése, előkészítése, könyvelése,
  • kimenő számlák kezelése, könyvelése,
  • banki tételek könyvelése,
  • házipénztár kezelése,
  • havi könyvviteli zárlatban való aktív részvétel,
  • ÁFA bevallás előkészítésében a Senior könyvelő munkájának segítése,
  • a főkönyvelő napi munkájának támogatása,
  • statisztikákhoz adatok gyűjtése, felvitele,
  • általános könyvelési és adminisztratív feladatok.

Elvárások:
  • mérlegképes könyvelői minősítés,
  • hasonló területen szerzett minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat, lehetőleg termelői / gyártó vállalatnál,
  • legalább alapfokú angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office programcsomag, különösen az Excel magabiztos használata,
  • ERP- integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent,
  • jól szervezett, pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása,
  • mind csapatmunkára, mind nagyfokú önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előnyök:
  • berettyóújfalui vagy környéki lakóhely.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu