www.cvonline.hu

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 370 napja lejárt

Ingatlanfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó vállalatcsoport folyamatos bővülés céljából keres munkatársat székesfehérvári irodájába teljes körű könyvelői munkakörbe. Amennyiben a jövőjét egy pozitív szemléletű csapatban képzeli el és szeretne részese lenni egy dinamikusan fejlődő vállalatcsoport sikereinek, akkor

csatlakozzon hozzánk Ön is!

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelés
  • Havi, negyedéves és éves zárási feladatok ellátása
  • Bevallások összeállítása és benyújtása
  • Beszámoló készítés
  • Könyvvizsgálatban való aktív részvétel

Elvárásaink:

  • Könyvelés területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált mérlegképes előny) vagy főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Hatékony, precíz, önálló munkavégzés
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munka
  • Fiatal csapat
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár (Nem könyvelőiroda)
Helyek Székesfehérvár
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő