www.cvonline.hu

Mérlegképes Könyvelő

  • A hirdetés 440 napja lejárt

munkatársat keresünk; csatlakozz az ESZTOM csapatához!

Miért dolgoznál épp velünk?

  1. Támogató közeg
    Folyamatos szakmai (és emberi) támogatást nyújtunk: Működő brainstormingokkal, rengeteg szakmai folyóirattal és valódi csapatmunkával.
  2. Színes ügyfélkör
    Több, mint 250 cég. Színes ügyfélkör, változatos szakmai kihívások. A Zrt-től az EV-ig mindenféle megbízót megtalálsz nálunk.
  3. Változatos feladatok
    A begyűjtéstől a kommunikáción keresztül egészen a beszámoló összeállításáig tart a munkád, végigviheted a teljes folyamatot.

Miért fontos ez a munkakör?

Közel 30 ügyfelünk vállalkozása, és megélhetése függ majd attól, hogy milyen minőségben végzed a munkád. Igazi kulcspozíció, önálló ügyfélkörrel, nagy felelősséggel.
Jövőképünk: stabilitás és fejlődés
Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, legyen szó magánéletről, ügyfélkapcsolatokról vagy a munkatársainkról. Ha stabil helyet keresel, ahol a szakmai kihívásokra koncentrálhatsz a multis szamárlétra megmászása helyett, akkor jó helyen kopogtatsz.

Ideális jelentkező vagy, ha

  • Minimum 3 éves tapasztalat van a hátad mögött
  • Szeretsz törődni ügyfeleiddel és kollégáiddal
  • Már most is profi vagy, de szívesen tanulsz
  • Ha valamit nem tudsz, megkérdezed, megtanulod
  • Szeretsz nevetni is, de azért maximálisan tiszteled a határidőket
  • Nem csak az életrajzodat szeretnéd színesíteni, hanem a végleges munkahelyed keresed

Ne gondolkodj tovább!

Küldd el fényképes önéletrajzod a lenti e-mail címre azért, hogy találkozhassunk a személyesen interjún!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő