www.cvonline.hu

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 195 napja lejárt

Debreceni székhelyű nagyvállalat

munkatársat keres

Feladatok:

  • kimenő számlázás
  • szállítói számlák könyvelése
  • tárgyi eszköz könyvelése
  • bank és pénztár-könyvelés
  • havi/negyedéves/éves zárlati teendők előkészítése
  • beszámoló adatainak előkészítése

Elvárások:

  • Végzettség: mérlegképes könyvelő végzettség, előny a főiskolai végzettség
  • Munkatapasztalat: vállalkozási területen szerzett legalább 2 éves analitikus és főkönyvi könyvelői tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeret: MS Excel, Word, Outlook alapos ismerete
  • Egyéb: számviteli és adózási szabályok magabiztos ismerete, önállóság, rendszerben történő logikus gondolkodás

Amit nyújtunk mindezért:

  • nagyvállalati környezet
  • teljes munkaidő
  • Cafeteria

Kérjük, pályázati anyagát (önéletrajz, nettó fizetési igény, bizonyítvány másolatok) 2016.09.11-ig küldje el részünkre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő