www.cvonline.hu

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 331 napja lejárt

A Royal Tokaji Zrt.

beosztásba felvételt hirdet

Feladatok:

  • gazdasági szervezet teljes körű könyvelése
  • számlák folyamatos nyomon követése, bank bizonylatok kontírozása
  • tárgyi eszköz rögzítése, kezelése
  • bér és egyéb vegyes bizonylatok könyvelése
  • gyártási folyamatok könyvelése

Elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelő
  • szakmai feladatok önálló ellátása, a felmerülő problémák hatékony kezelése
  • kezelői szintű számítógépes ismeretek (MS Office programok ismerete)
  • dinamikus, precíz munkavégzés

Előny:

  • hasonló munkakörben betöltött tapasztalat

Juttatások:

  • versenyképes havi jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • széles körű cafeteria juttatások
  • bejárás támogatása

Jelentkezési határidő: 2016. augusztus 28.

Munkakezdés: 2016. szeptember 01.

Jelentkezését az alábbi email címre kérjük elküldeni.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő