www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 395 napja lejárt

TerézKonzult Kft. belvárosi könyvelő irodájába

Mérlegképes könyvelőt

keres.

Feladat:

  • ­Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • ­Tárgyi eszköz analitika könyvelése, vezetése, karbantartása
  • ­Adóbevallások elkészítése
  • ­Éves beszámoló elkészítése, időszaki zárási feladatok elvégzése, kimutatások összeállítása
  • ­Jogszabályok követése
  • ­Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
  • ­Közreműködés az adóellenőrzéseken és könyvvizsgálatokon, ezek előkészítése és egyeztetések
  • ­Számviteli kérdések megválaszolása

Elvárások:

  • ­Mérlegképes könyvelői képesítés
  • SAP könyvelési rendszer ismerete előny
  • ­Teljeskörű számviteli ismeret (Faktorálás, egyedi elszámolás, licensz tapasztalat előny)
  • ­Szakmailag folyamatos fejlődési igény
  • ­Jó kommunikációs képesség, precíz munkavégzés
  • ­Min. 5 év munkatapasztalat a könyvelési területen, lehetőleg kis- és középvállalkozásnál
  • ­Jó problémamegoldó és analitikus gondolkodás, önálló munkavégzés
  • ­MS Office ismeretek (főleg Excel és Word)
  • ­SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • ­Belvárosi munkahely
  • ­Változatos szakmai feladatok

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: augusztus

Várjuk pályázatát fizetési igénnyel (fényképes magyar nyelvű önéletrajz, motivációs levél) az alábbi e-mail címre a tárgy mezőben Mérlegképes könyvelő állás megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő