www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 423 napja lejárt

Cégcsoport tagjainak teljes körű könyvelésének támogatására cég keres új munkatársat

Pozícióra

Főbb feladatok:

  • Teljes körű könyvelésben való aktív részvétel, csapattagként
  • Könyvelés önálló végzése, riportálás
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Számlázás, kapcsolódó kimutatások naprakész vezetése
  • Pénztár elszámoltatása, felügyelete
  • Pénzügyi folyamatokban való aktív részvétel
  • Telephelyek összefogása, számviteli felügyelete
  • Adminisztratív dolgozók irányítása, dokumentálás felügyelete
  • Főkönyvelő mellett asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább mérlegképes könyvelői végzettség
  • Teljes körű könyvelésben szerzett több éves tapasztalat (teszteljük)
  • Önállóság, pontosság, kiváló kommunikációs készség
  • MS Excel kiváló ismerete (teszteljük)
  • Kulcs-Soft szoftverek ismerete
  • Nagy munkabírás, stressz-tűrő képesség
  • Tanulásra való készség, hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület
Jelentkezési határidő: 2016.08.31.
Kezdés várható időpontja: Kiválasztást követően azonnal

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő