www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 356 napja lejárt

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Számlázás,
  • Bejövő és kimenő számlák könyvelése vállalatirányítási rendszerben,
  • Kapcsolattartás a partnerekkel,
  • Jelentések és kimutatások készítése vezetőség felé,
  • Időszaki zárási teendőkben való részvétel
  • Adóbevallások készítése
  • Bérszámfejtés, munkaügyi adminisztráció, bevallások készítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Excel, Word, levelező programok felhasználószintű ismerete,
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • 3-5 év könyvelésben szerzett gyakorlat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Pályázati elszámolásban szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes regisztráció
  • Bér és TB ügyintézői végzettség és tapasztalat
  • Nyelvtudás (elsősorban szakmai angol)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Csatlakozás barátságos, sikeres csapathoz,
  • Szakmai fejlődés lehetősége,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Felelősségteljes munkakör

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:  3-5 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Debrecen

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2016. 07. 20.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél beküldésével.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő