www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 241 napja lejárt

Tizenöt éve stabilan működő, és jelenleg is folyamatosan fejlődő,
Budapest,I. kerületi kis létszámú irodánk keres

mérlegképes könyvelő

munkatársat, teljes munkaidős foglalkoztatássa

Feladatok

  • Cégek önálló, teljeskörű könyvelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Adóbevallások készítése
  • Pénzügyi és egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Szakirányú és mérlegképes könyvelői végzettség, regisztráció
  • Adózási és számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • Rendszerezési, szervezési képesség

Előny

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • CobraConto.net könyvelőprogram ismerete

Mit kínálunk

  • Változatos munka
  • Szakmai támogatás
  • Kultúrált munkakörülmények
  • Jó hangulat
  • Az iroda, korrekt, stabil megbízókkal dolgozik

Jelentkezés szakmai önéletrajzzal az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő