www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1060309
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk:

Ügyfelünk vezető szerepet tölt be könyvvizsgálat, adótanácsadás, könyvelés területén. A több mint 150 országban, több ezer munkavállalóval együttműködő Partnerünk küldetése, hogy hozzásegítsék ügyfeleiket üzleti céljaik eléréséhez.Hazánkban 1989 óta van jelent és mára több száz munkatárssal képviseli magát vidékén és Budapesten egyaránt.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

Amire garantáltan számíthat:

  • Munkavállaló barát környezet
  • Kulturált munkakörülmények
  • Szakmai elismerés
  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Hosszú távú, stabil álláslehetőség

Főbb feladatai lesznek:

  • Ügyfeleink számára teljes körű könyvelési feladatok ellátása,
  • Adóbevallások, a jogszabályokban előírt nyomtatványok elkészítése és továbbítása az illetékes hatóságokhoz,
  • Éves és évközi beszámolók elkészítése,
  • Ügyfelek által kért jelentések, kimutatások elkészítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Könyvvizsgálat előkészítése és együttműködés a könyvvizsgálóval.

Amit elvárunk:

  • Mérlegképes könyvelői bizonyítványt,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudást
  • Legalább 2-3 éves teljes körű könyvelési tapasztalatot,
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzést, szakmaszeretetet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettséget,
  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalatot.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével küldje el az alábbi e-mail címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya