www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 453 napja lejárt

Társaságunk Kecskeméten működő, több mint 10 éves múlttal rendelkező, könyvelő és adótanácsadó iroda, mely magyar és külföldi tulajdonú gazdasági és non-profit szervezetek részére nyújt számviteli és adójogi szolgáltatást.
Kecskeméti irodánkba keresünk új munkatársat

Mérlegképes könyvelő pozícióba.

Elvárások:

  • Min.3 éves szakmai gyakorlat
  • Naprakész szakmai ismeretek az adózási és számviteli jogszabályok területén
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Feladatok:

  • Ügyfeleink teljes körű könyvvezetése (főkönyvi és analitikus könyvelés – kimenő, bejövő számlák, bank, pénztár, vegyes bizonylatok könyvelése)
  • Havi, negyedéves és év végi zárási feladatok elvégzése
  • Mérleg- és eredménykimutatások elkészítése
  • Adóbevallások, statisztikai és egyéb adatszolgáltatások elkészítése
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyféllel írásban és szóban egyaránt
  • Könyvvizsgálatokon való közreműködés

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • tapasztalat bérszámfejtés és munkaügy területén
  • könyvelő irodában szerzett szakmai gyakorlat
  • adótanácsadói végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • szakmai továbbképzések
  • biztos, kiszámítható munkahely

Fényképes szakmai önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével és leinformálható referencia feltüntetésével a "Jelentkezés" gombon keresztül kérjük.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő