www.cvonline.hu

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 508 napja lejárt

Szeretne egy dinamikus csapatban dolgozni nagyvállalati környezetben?

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák rögzítése
  • Tárgyi eszköz könyvelése
  • Bank és pénztár-könyvelés
  • Havi/negyedéves/éves zárlati teendők előkészítése
  • Beszámoló adatainak előkészítése

Elvárások:

  • Végzettség: mérlegképes könyvelő végzettség, előny a főiskolai végzettség
  • Munkatapasztalat: vállalkozási területen szerzett legalább 2 éves analitikus és főkönyvi könyvelői tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeret: MS Excel, Word, Outlook alapos ismerete
  • Egyéb: számviteli és adózási szabályok magabiztos ismerete, önállóság, rendszerben történő logikus gondolkodás

Amit nyújtunk mindezért:

  • Nagyvállalati környezet
  • Teljes munkaidő
  • Cafeteria

Kérjük, pályázati anyagát (önéletrajz, nettó fizetési igény, bizonyítvány másolatok) 2016.05.27-ig küldje el részünkre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő