www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2016.06.21.
Hirdetés azonosító: 1047240

Pozíció leírása / Job description

Magyarországon piacvezető üzleti és bevándorlási szolgáltatásokat nyújtó, nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk számára keresünk mérlegképes könyvelő munkatársat.

Feladatok:

- teljes körű könyvelésében, valamint minden hatósági riport és adatszolgáltatás határidőre történő elkészítésében való közreműködés;
- ÁFA-bevallások és kapcsolódó riportok elkészítésében való közreműködés;
- közvetlen kapcsolat az ügyfelekkel (pénzügyi és számviteli szaktanácsadás, kommunikáció);
- az ügyfelek részére készülő menedzsment riportok, eredmény-kimutatások, ad-hoc elemzések, költség- és jövedelmezőségi előrejelzések elkészítésében való közreműködés;
- az adózási, számviteli jogszabályi környezetben bekövetkező esetleges változások esetén a belső munkatársak és ügyfelek értesítése;
- a Főkönyvelő munkatárs (közvetlen felettes) rendszertelen jelleggel történő helyettesítése;

Elvárások:

- mérlegképes könyvelői képesítés, vagy azzal egyenértékű diploma;
- minimum 3 év teljes körű könyvelési tapasztalat
- erős kommunikációképes angol tudás
- magabiztosan számítógépes ismeret (különös tekintettel a könyvelőprogramokra; az Apolló előzetes ismerete előnyt jelent)
- jó kommunikációs képesség
- precizitás, logikus gondolkodás

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- hosszútávú lehetőség
- dinamikus, multinacionális környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a