www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 225 napja lejárt

Mezőgazdasági ismeretekkel vagy mezőgazdaságban szerzett könyvelői tapasztalattal rendelkező

Mérlegképes könyvelőket

keresünk Budapestre, Kecskemétre, Békéscsabára és Hódmezővásárhelyre.

Az Agrárközösség a folyamatos, töretlen fejlődés eredményeképpen ismét új kollégákat keres.
Ha szeretnél te is a magyar mezőgazdasági tanácsadói piac egyik vezető szereplőjénél dolgozni, akkor köztünk a helyed!

Feladatok:

  • Főkönyvi könyvelés kettős könyvviteli rendszerben
  • Évközi és év végi bevallások elkészítése
  • Egyszerűsített bevallások készítése
  • Mérleg készítése
  • Analitikus nyilvántartások vezetése
  • Pénztárkönyv vezetése
  • Ügyfelekkel való egyeztetés
  • Adószakértővel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Mérlegképes végzettség, vagy ennek megfelelő diploma
  • Mezőgazdasági ismeretek vagy mezőgazdaságban szerzett könyvelői tapasztalat
  • Gazdasági szemlélet
  • Bevallások kezelésében való jártasság
  • Adózással kapcsolatos naprakész információk
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Ügyfél orientált gondolkodás
  • Szakmai tapasztalat, könyvelési gyakorlat

Előny:

  • Angol vagy Német vagy Orosz nyelv tudás

Amit nyújtunk:

  • Profi adószakértői és szakmai háttér
  • Fiatalos lendületes csapat
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Céges telefon
  • Számítógép
  • Magas színvonalú iroda
  • Profi informatikai háttér
  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Karrier és előrelépési lehetőség.

Bérezés: Bejelentett 8 órás munkaviszony. Fix fizetés + Prémium.

Helyek Budapest
Békés
Bács-Kiskun
Csongrád
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő