www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 248 napja lejárt

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 16 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat - hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Feladatok:

  • áruházakból beérkező kassza – és főpénztári bizonylatok feldolgozása, könyvelése, rendezése, - főkönyvi könyvelés
  • havi zárásokban való aktív részvétel
  • havi főkönyv – analitika készítése, egyeztetése
  • havi illetve negyedéves Intercompany egyeztetések készítésében való részvétel
  • folyamatos kapcsolattartás a belső és külső partnerekkel
  • egyéb feladatok ellátása a főkönyvelő utasítása alapján

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, - alapos Excel-ismeret
  • dinamikus, precíz, csapatmunkát kedvelő személyiség
  • rugalmasság
  • megbízhatóság

Előnyök:

  •   1-2 éves szakmai tapasztalat előny

Juttatások, ajánlat:

  • A sikeres pályázóknak felelősségteljes, önálló munkát, teljes körű képzést, versenyképes jövedelmet és valós előmeneteli lehetőséget kínálunk egy sikeres csapatban.

Munkavégzés helye:

  • Auchan Központi szolgáltatások (Budaörs)

Egyéb információk:

  • stabil vállalati háttér
  • rugalmas munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a "Jelentkezés" gombra kattintva.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő