www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Mérlegképes könyvelőt keresünk

Egy fiatalos, ipari berendezésekkel értékesítésével foglalkozó csapatba keresünk mérlegképes könyvelőt. Jelenleg egy külső könyvelő könyveli a cégünket, de szeretnénk a könyvelési feladatokat a jövőben házon belül megoldani.

Ezeket várjuk el:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Szeret az Excel-ben matatni
  • Legalább alapfokon beszél angolul
  • Talpraesett, önálló munkavégzésre képes

A feladatok:

  • Bejövő/ kimenő számlák iktatása, kezelése, könyvelése
  • Házi pénztár vezetése
  • Bérek számfejtése
  • Megrendelésekkel kapcsolatos kimutatások vezetése
  • Bevételezés
  • Szállítólevelek kiállítása, számlázás
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
  • Bevallások, adatszolgáltatások elkészítése

Ezekre lehet számítani:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkakörnyezet, finom kávé
  • Vidám, ösztönző csapat

Munkavégzés:

  • Budapest, I. kerület
  • Teljes munkaidő

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő