www.cvonline.hu
Mérlegképes könyvelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.05.09.
Hirdetés azonosító: 1036550
lejárt

Stabil hátterű, gyártó megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vállalat pénz- és adóügyeivel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Gazdasági vezetés támogatása a döntések meghozatalában
  • Bank- és pénztár számlák ellenőrzése, gondoskodás a fizetőképességről
  • Beérkező és kimenő számlákkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Gondoskodás a fizetési kötelezettségek megvalósításáról
  • Bankszámlakivonatok kezelése
  • Információk begyűjtése, rendszerezése, továbbítása az ügyvezetés felé
  • Kapcsolattartás a külső szakmai cégekkel (könyvelés, ügyvéd, könyvvizsgáló)
  • Pénzintézetekkel szoros kapcsolat, hitelügyletek előkészítése, folyamat lebonyolítása
  • Kintlevőségek alakulásának nyomon követése, házipénztárak kezelése
  • Munkaügyi feladatok ellátása,személyügyi anyagok kezelése
  • Bérszámfejtéshez jelenléti ívek feldolgozása, munkaidőadatok nyilvántartása, adatszolgáltatás

Elvárások:

  • Mérleglépes könyvelő képesítés
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Gyártási területen szerzett pénzügyi-számviteli gyakorlat
  • Számviteli törvény és vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség, lényeglátás
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Racionalitás, elhivatottság, rugalmasság

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Megbízható, stabil háttér

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.