www.cvonline.hu

Mérlegképes Könyvelő

  • A hirdetés 536 napja lejárt

Budapesti, XIII. kerületi könyvelőiroda keres

munkatársat.

Feladatok:

  • Gazdasági események rögzítése
  • Folyószámla és egyéb egyeztetések
  • Napi adminisztratív munkafolyamatok elvégzése
  • Beszámolók, adóbevallások készítése
  • Adóhivatallal, könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás
  • Ügyviteli, adminisztrációs, szervezési feladatok ellátása
  • Pénzügyi adminisztráció

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Különösen az egyszeres, valamint a kettős könyvvitelben való jártasság
  • Önálló munkavégzésre való készség
  • Könyvelésben szerzett minimum 3 év gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kiváló stressztűrő-képesség
  • Előnyt jelent a TB ügyintézői gyakorlat

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes
Munkába állás kezdete: Azonnal
Fizetés: Fizetési igény megjelölése után megegyezés szerint

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő