www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Baranya megyei, autóipari beszállító vállalat
munkatársat keres alábbi pozícióba:

mérlegképes könyvelő

FŐBB FELADATA:

ERP vállalatirányítási rendszer ügyviteli moduljának elindítása
(jelenleg használt könyvelő- és bérszámfejtő program átültetése vállalatirányítási rendszerbe)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • könyvelésben szerzett min. 2 év tapasztalat
  • Adózási, számviteli jogszabály ismeret
  • Windows Office, Excel gyakorlott felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés

A munkavégzés helye: Baranya megye, Komló

A jelentkezés módja

Amennyiben érdeklődik a meghirdetett pozíció iránt, akkor küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a tárgyban a pozíció megjelölésével - az alábbi e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...