www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Megbízható háttérrel rendelkező, miskolci székhelyű, hulladékgazdálkodással és építőipari tevékenységekkel foglalkozó cég, hosszú távra regisztrált mérlegképes könyvelőt keres.

Feladatok:

  • mezőgazdasági, építőipari és hulladékgazdálkodással foglalkozó cégek/cégcsoportok közül bizonyos, a munkaköréhez rendelt cégek/cégcsoportok könyvelési feladatainak ellátása, különösen:
  • könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • havi, negyed éves és éves beszámolók elkészítésében való aktív részvétel
  • szoros együttműködés a könyvelésen dolgozókkal
  • rendszeres és rendkívüli riportok készítése a cégvezetőség részére
  • hatósági ellenőrzések során a szükséges dokumentumok összeállításában való aktív részvétel
  • egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • számviteli és adójogszabályi változások naprakész ismerete és azok gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • minimum 5 év középvállalati szektorban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent építőipari, mezőgazdasági vagy hulladékgazdálkodással foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat.

Javadalmazás: versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege: határozatlan idejű munkaviszony, 8 órás foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkakezdés időpontja: 2016. május 1. (illetve akár azonnal is)

Jelentkezéséhez kérjük csatolja önéletrajzát és motivációs levelét.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő