www.cvonline.hu

Mérlegképes Könyvelő

  • A hirdetés 284 napja lejárt

munkatársat keresünk 8 órában

Feladatok

  • Teljes körű könyvelés a magyar jogszabályoknak megfelelően
  • Bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése
  • Pénztár könyvelése
  • Közreműködés a havi zárásban (vegyes könyvelések, időbeni elhatárolások, ellenőrzések, stb.)
  • Mérlegkészítés
  • Adóbevallások elkészítése a határidők betartásával
  • Számlaegyeztetések, analitikák készítése
  • Közreműködés az adóbevallások, egyéb adatszolgáltatások összeállításában

Elvárások

  • Regisztrált Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Min. 5 éves szakmai tapasztalat
  • Számviteli szabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Bérszámfejtési ismeret előny
  • RLB program ismerete előny

Amit kínálunk

  • kulturált munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő