www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 426 napja lejárt

Fogyasztási cikkek teljeskörű disztribúcióját végző kereskedelmi cég keres új munkatársat

Pozícióra

Főbb feladatok:

  • Teljes körű könyvelésben való aktív részvétel, csapattagként
  • Könyvelés önálló végzése, riportálás
  • Önköltség-számítás kialakítása, üzemeltetése
  • 6-os, 7-es számlaosztály használata
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Számlázás, kapcsolódó kimutatások naprakész vezetése
  • Pénztár elszámoltatása, felügyelete
  • Pénzügyi folyamatokban való aktív részvétel
  • Főkönyvelő mellett asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább mérlegképes könyvelői végzettség
  • Mezőgazdasági könyvelésben szerzett több éves tapasztalat (teszteljük)
  • Önállóság, pontosság, kiváló kommunikációs készség
  • MS Excel kiváló ismerete (teszteljük)
  • Nagy munkabírás, stressz-tűrő képesség
  • Tanulásra való készség, hajlandóság

Előny:

  • Kulcs-Soft szoftverek kiváló ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Igényes munkakörnyezet

Pozíció területe(i):

  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
  • Könyvelő

Munkavégzés helye: Budapest / Pest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés