www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 370 napja lejárt

Budapesti könyvelő irodánkba keresünk tapasztalattal rendelkező

Mérlegképes könyvelőt

8 órás munkakörbe.

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, vagy középfokú végzettség szakirányú továbbképzéssel
  • Mérlegképes könyvelői végzettség, vagy felsőfokú szakirányú diploma
  • Könyvelőirodai tapasztalat
  • Bevallás- és beszámoló készítésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • Microsoft Word és Excel magas szintű használata
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Önálló munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, energikusság, intelligencia és sokoldalúság

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Főállású könyvelői munkakörbe keresünk kitartó, szakmájához értő, teherbíró, jó problémamegoldó könyvelőt.

Feladatok:

  • könyvelés, bevallás, főkönyv, beszámoló készítése és ellenőrzése
  • riportok készítése (számviteli) és ellenőrzése
  • számviteli és adózási kérdések, problémák egyeztetése az ügyfelekkel
  • számviteli törvény szabályainak értelmezése
  • felmerülő adózási alapkérdések megválaszolása az ügyfelek felé
  • adófolyószámla egyeztetése, fizetendő adókról tájékoztatás küldése ügyfeleknek

Amit kollégáinknak ajánlunk:

  • hosszú távú munkalehetőségcsaládias hangulat
  • folyamatok szerinti munkavégzés
  • kontrollált munkafolyamatok
  • angol és szakmai képzéseken való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
Munkaidő: 8 17 óráig
Munkakezdés: Azonnal

Jelentkezéséhez kérjük, küldje el fényképes, fizetési igényével megjelölt szakmai önéletrajzát az alábbiakban olvasható e-mail címre!

A személyes interjú során szakmai teszt kitöltését kérjük a jelentkezőktől. Kérjük, csak abban az esetben küldje el jelentkezését, amennyiben e teszt kitöltését vállalni tudja!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő