www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 492 napja lejárt

40 éve működő alkatrészek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, naponta több mint 150 millió alkatrészt szállító multinacionális cég, a TR Hungary keresi lendületes, tapasztalt kollégáját

pozícióba

Feladatok:

  • Teljeskörű számviteli és könyvelési feladatok ellátása
  • Beérkező számlák könyvelése
  • Bankkivonat napi szinten való lekérése webes felüleltről, annak kinyomtatása, a rendszerből a számlák kivezetése.
  • Házi pénztár kezelés
  • Banki felület megismerése, utalások rögzítése, adatok karbantartása
  • Árfolyamok napi rendszerességel való felvitele
  • ÁFA bevallás elkészítése
  • Vevő számlák
  • Board report elkészítése havi szinten a pénzügyi vezető részére
  • A könyvelés és a pénzügyi folyamatok jogszabályoknak való megfeleltetése
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Min.3- 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Saját autó használata szükséges a bejáráshoz
  • Gyors felfogású és reagálású személy
  • Képesség egyszerre több feladat menedzselésére
  • Rugalmasság
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Előny:

  • Vámkezelésben való jártasság

Amit kínálunk:

  • fix fizetésen felül széleskörű juttatási csomag
  • családbarát, fiatalos munkahely
  • képzéseken való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye: SZIGETSZENTMIKLÓS

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol