www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 311 napja lejárt

 15 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar tulajdonú, ipari szolgáltatási területen működő társaságunk rátermett,

mérlegképes könyvelő munkatársat

keres.

Feladatok:

  • teljes körű főkönyvi könyvelés,
  • pénzügyi riportok előkészítése a pénzügyi vezető felé,
  • havi, negyedéves, éves bevallások elkészítése,
  • éves beszámoló összeállítása,
  • adatszolgáltatások, egyéb kimutatások elkészítése,
  • bérszámfejtés,
  • részvétel az adminisztrációs iroda napi működésében.

Elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
  • számviteli szabályok stabil ismerete,
  • naprakész adójogi ismeretek,
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete,
  • gyors és precíz munkavégzés,
  • határozott fellépés, önállóság,
  • minimum 5 év könyvelésben szerzett tapasztalat (vállalkozási területen),
  • SAP SBO ismeret.

Előny lehet:

  • alapítványok könyvelésében szerzett tapasztalat,
  • termelésben, készletgazdálkodásban szerzett tapasztalat,
  • Maxoft bérprogram ismerete,
  • Kulcs Soft Könyvelő program ismerete,
  • angolnyelv-tudás.

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony,
  • stabil munkahely,
  • szakmai fejlődést támogató környezet.

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

A magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő