www.cvonline.hu

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 432 napja lejárt

XELESS Kft. keres

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐT

Feladatok:

  • vevői számlák készítése, vevői előlegek, egyenlegek ellenőrzése, egyenlegközlések
  • bejövő számlák tartalmi és formai ellenőrzése, könyvelése, szállítói egyenlegek ellenőrzése, egyenlegközlések,
  • banki és pénztári tételek könyvelése
  • főkönyvi könyvelési feladatok elvégzése, könyvelések előzetes ellenőrzése,
  • számlák költségfelosztása, költséghelyes könyvelések készítése
  • statisztikák, éves és évközi beszámolók, adóbevallások precíz, pontos elkészítése a határidők betartásával;
  • dokumentálási és ellenőrzési feladatok ellátása;
  • részvétel könyvvizsgálaton, adóvizsgálaton.

Elvárások:

  • felhasználói számítógépes ismeretek, excel biztos használata, tapasztalat integrált vállalatirányítási rendszerben
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • 1-2 év könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • középfokú angol nyelvtudás szükséges
  • megbízhatóság, önálló, precíz, lelkiismeretes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • nemzetközi munkakörnyezet,
  • béren kívüli juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol