www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 638 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő zuglói könyvelőiroda főállású

mérlegképes könyvelő

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • adóbevallások, KSH kimutatások, egyéb adatközlések elkészítése
  • évközi, év végi könyvvizsgálatokon való közreműködés
  • éves beszámoló elkészítése

Feltételek:

  • mérlegképes könyvelői végzettség vállalkozási szakon
  • minimum 5 éves könyvelőirodai gyakorlat
  • felhasználói szintű MS Office ismeret

Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő