www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2016.03.12.
Hirdetés azonosító: 1014402

Agrárkereskedelmi és élelmiszeripari profilú multinacionális ügyfelünk részére keresünk új kollégát Mérlegképes könyvelői pozícióba!

Feladatok:

- Bankkivonatok kontírozása, könyvelése, ellenőrzése
- Citi-kártyás elszámolások kontírozása, könyvelése, ellenőrzése
- Vásárolt szolgáltatás számlák kontírozása, könyvelése, ellenőrzése.
- Aktív, és passzív időbeli elhatárolások könyvelése, egyeztetése, ellenőrzése
-BEF bankkivonat kontírozása, könyvelése, ellenőrzése
- Külföldi úti elszámolások kontírozása, könyvelése, ellenőrzése
- Meghatározott főkönyvi számlák egyeztetése, ellenőrzése
- Főkönyvi könyvelések bevitele a SAP-ba.
- Külső, belső ellenőrzések során, a szükséges dokumentumok biztosítása, az ellenőrzés segítése.
- Könyvelt, számlák átadása a pénzügyi osztályra, a kifizetett számlák irattárazása
- Számvitelre érkező számlák átvétele, dátumbélyegzővel való ellátása, szétosztása könyvelők között
- Ad hoc feladatok

Elvárások:

Elvárás:
- Felsőfokú, szakirányú végzettség előny
- Mérlegképes könyvelői szakképesítés
- 1-3 éves szakmai tapasztalat
- Angol nyelv közép szintű ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Stabil háttérrel rendelkező cég
- Fiatalos és dinamikus csapat
- Belvárosi iroda

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a