www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 651 napja lejárt

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezési határidő: 2016. február 5.

Debreceni székhelyű nagyvállalat új munkatársat keres mérlegképes könyvelő munkakörbe.

Elvárások:

  • Végzettség: mérlegképes könyvelő végzettség
  • Munkatapasztalat: 3 éves könyvelői tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeret: MS Excel, Word felhasználói szintű szakismeret

Feladatok:

  • bejövő számlák rögzítése
  • tárgyi eszköz könyvelése
  • bank-könyvelés
  • pénztár-könyvelés
  • pénztáros helyettesítése
  • negyedéves/éves zárlati teendők előkészítése
  • beszámoló adatainak előkészítése

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével, illetve bizonyítvány másolatokkal a fent megjelölt határidőig küldje el részünkre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő