www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 404 napja lejárt

A Jüllich Glas Holding Zrt. Magyarország egyik legnagyobb
üvegmegmunkáló vállalkozása keresi munkatársát

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelés a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően
  • Tárgyi eszköz könyvelés, tárgyi eszköz leltár felvétele
  • Bankkivonatok könyvelése, ellenőrzése
  • Közreműködés adó –és járulékbevallások elkészítésében a határidők betartásával
  • KSH felé benyújtandó jelentések, statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
  • Riportok készítése a vezetés részére

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • 1-3 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Naprakész, széleskörű, elméleti és gyakorlati adózási és számviteli ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Kitartó, rugalmas személyiség
  • Képesség alapos, precíz, munkavégzésre
  • Magas fokú stressztűrő képesség, jó probléma kezelés

Előny:

  • Forrás program ismerete

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk bérigény megjelölésével.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő