www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 524 napja lejárt

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelés a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően

Kiemelten:

    • Bejövő és kimenő számlák könyvelése, ellenőrzése
    • Tárgyi eszközök, készletek könyvelése, ellenőrzése
    • Bankkivonatok, házipénztár könyvelése, ellenőrzése
    • Éves beszámoló elkészítése
  • Adó –és járulékbevallások elkészítése a határidők betartásával
  • KSH és egyéb hatóságok felé benyújtandó jelentések, adatszolgáltatások elkészítése
  • Riportok készítése a vezetés részére

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, PM regisztráció,
  • 5-10 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Naprakész, széleskörű, elméleti és gyakorlati adózási és számviteli ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Kitartó, rugalmas személyiség
  • Képesség alapos, precíz, munkavégzésre
  • Magas fokú stressztűrő képesség, jó probléma kezelés

Előny:

  • Novitax program ismerete
  • Mezőgazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  •  Lábatlan

  • Fényképes önéletrajzokat várunk bérigény megjelölésével.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő