www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 342 napja lejárt

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:

  • Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
  • Havi / negyedéves / éves zárások és beszámoló készítés
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval,
  • Riportok összeállítása a vezetőség részére

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői regisztráció,
  • Több éves (min. 5 év) könyvelői gyakorlattal, a magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete,
  • Alapos számítógép ismeretek (MS Office),
  • SAP Business One ismerete előny
  • Megbízhatóság, lojális, önálló munkavégzés
  • Termelői tevékenységet végző cégnél szerzett tapasztalat előny

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő