www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 561 napja lejárt

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelés a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően
  • Tárgyi eszköz könyvelés, tárgyi eszköz leltár felvétele
  • Bankkivonatok könyvelése, ellenőrzése
  • Közreműködés adó –és járulékbevallások elkészítésében a határidők betartásával
  • KSH felé benyújtandó jelentések, statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
  • Riportok készítése a vezetés részére

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • 1-3 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Naprakész, széleskörű, elméleti és gyakorlati adózási és számviteli ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Kitartó, rugalmas személyiség
  • Képesség alapos, precíz, munkavégzésre
  • Magas fokú stressztűrő képesség, jó probléma kezelés

Előny:

Forrás program ismerete

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Egyéb:

Fényképes önéletrajzokat várunk bérigény megjelölésével.

Cégünknél 2015.12.18.-2016.01.08. között leállás lesz, ezért az önéletrajzok feldolgozására és az interjúk szervezésére 2016. január 2. hetében kerül sor. Köszönjük megértésüket!

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő