www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 944351
lejárt
Tech People FEJLÉC

Ha Ön könyvelőként épp állástkeres, és egy határozott idejű, jó kereseti lehetőséggel járó projekt, amiben gyorsan munkába állhat, átmenetileg jó lehetőség az Ön számára, akkor Önt keressük!

Multinacionális megbízónk részére keresünk munkatársat

Mérlegképes könyvelő

munkakörbe, határozott idejű projekt munkára.

Feladatok:

  • Napi könyvelési feladatok (kimenő és bejövő számlák) teljes körű ellátása,

  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése,

  • Részvétel a havi és év végi zárási feladatokban,

  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,

  • Mérlegképes könyvelői képesítés,

  • Legalább 2-3 éves, vállalati környezetben szerzett könyvelői tapasztalat,

  • SAP felhasználói szintű ismeretek szükségesek,

  • Társalgási szintű német és/vagy angol nyelvtudás,

  • Gyakorlott Excel és Word felhasználói ismeret,

  • Megbízhatóság, rugalmasság,

  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés.

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatások,

  • Szakmai fejlődési lehetőség,

  • Fiatalos motivált csapat, pozitív munkahelyi légkör.

 A munkavégzés helye:

  • Budapest, XI.

Tech People LÁBLÉC