www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő (Referenciaszám: FE-1102)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.04.30.
Hirdetés azonosító: 885984

Elvárások:

  • Közgazdász diploma
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Több éves, gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat teljes körű könyvelésben
  • Naprakész pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Eredményorientált személyiség
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Képesség a változó prioritások, a gyorsan változó környezet kezelésére, kész az önálló munkavégzésre

Előny:

  • SAP, QAD ismeret
  • Főkönyvelői gyakorlat
  • US GAAP ismerete
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

Főbb feladatok:

  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, felügyelete
  • Pénztárak, banki kifizetések felügyelete
  • Havi főkönyv, analitika egyeztetések
  • Havi állami kötelezettségek (bevallások, befizetések) teljesítése
  • Előírt határidők, számviteli, adótörvények betartása
  • Kézi vegyes könyvelések kontírozása, felügyelete
  • Havi elhatárolások követése, kontírozása
  • US GAAP követelmények szerinti havi, negyedéves értékelések
  • SOX betartása, illetve folyamatos karbantartása
  • Magyar és US GAAP havi, negyedéves adóbevallások készítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, a könyvvizsgálóval és a Shared Service Center-rel

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér

A munkavégzés helye:

Győr környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízójának, egy multinacionális hátterű autóipari beszállító Partnercége megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat jövő év elején újonnan induló gyáregységéhez

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát (magyar és angol nyelvű önéletrajzait) a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1102-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő