www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő (Ref.:713)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2014.08.16.
Hirdetés azonosító: 822350
lejárt

munkatársat keresünk Partnercégünk részére

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Készletforgalom könyvelése,

  • Számítógépes adatfeldolgozás irányítása,

  • Alapbizonylatok alapján teljes körű könyvelés ellátása,

  • Számlák kiállítása,

  • Leltározás,

  • Kintlévőségek ellenőrzése,

  • Beérkező számlák kontírozása,

  • Szerződések, megállapodások nyilvántartása, az ehhez kapcsolódó számlák elkészítése,

  • Kiküldetések elszámolása, ellenőrzése,

  • Nyomtatványok naprakész nyilvántartása, elszámolásának ellenőrzése

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség

  • Néhány év releváns tapasztalat

  • Naprakész, széleskörű, elméleti és gyakorlati adózási és számviteli ismeretek

  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

  • Erkölcsi bizonyítvány

  • Megbízható személyiség,

  • Pontos, precíz munkavégzés,

  • Csapatszellem

  • Megbízhatóság, önállóság, rugalmasság

Előny:

  • Eredményorientált, hatékony, munkavégzés

  • Jó kapcsolatteremtő képesség

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Proaktív személyiség,

  • LIBRA könyvelő program ismerete

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Stabil hátterű vállalat

  • Versenyképes jövedelem és cafetéria

  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

Sásd, Sellye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu