www.cvonline.hu

Mérlegképes Könyvelő / Pénzügyi Munkatárs

  • A hirdetés 839 napja lejárt

A debreceni régióba, Balmazújvárosba az indiai tulajdonú Puszta Konzerv Kft.-hez keresünk gyakorlott

Mérlegképes Könyvelőt / Pénzügyi Munkatársat

aki a cég meglévő csapatát erősítené.

Az élelmiszeripari  Puszta Konzerv Kft. a Global Green Company cég csoport dinamikusan fejlődő tagja gyümölcs feldolgozással foglalkozik.

A leendő munkatárs feladatai:

  • bejövő számlák könyvelése, vegyes könyvelések
  • havi és év végi zárásokban való aktív közreműködés
  • banki átutalások intézése
  • likviditási tervek készítése, nyomonkövetése

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-5 éves könyvelési/pénzügyi gyakorlat
  • angol irásbeli gyakorlat

Előny:

  • SAP tapasztalat

Ha a  fentiek felkeltették az érdeklődését, és Ön motivált, lelkes, precíz, a mindenkori cége iránt lojális, akkor örömmel várjuk jelentkezését a lenti e-mail címen.

Helyek Balmazújváros
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol