www.cvonline.hu
Mérlegképes könyvelő/ pénzügyi munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1099204

Globális hátterű élelmiszeripari termékeket gyártó- és forgalmazó partnercégünk számára kollégát keresünk az alábbi munkakörbe

Feladatok:

  • Bejövő számlák, bank-, pénztár- és egyéb könyvelési tételek rögzítése, könyvelése
  • Heti likviditási tervek, egyéb pénzügyi jelentések és kimutatások készítése, aktualizálása
  • Banki átutalások előkészítése, végrehajtása
  • Tárgyi eszközökkel kapcsolatos nyilvántartások, elszámolások készítése, aktualizálása
  • Hatóságok, külső partnerek és intézmények felé teljesítendő adatszolgáltatások elkészítése, támogatása
  • Kimenő számlák kiállítása és könyvelése
  • Havi és éves zárásokban, könyvvizsgálatokban való részvétel, támogatás nyújtása
  • Külföldi és magyar partnerekkel való kapcsolattartás (vevő, szállító folyószámlák egyeztetése, egyéb feladatok ellátása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 3-5 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Előny:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • SQL, Access és SAP magas szintű ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkahely, változatos feladatkör
  • Folyamatosan bővülő szervezet
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.