www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő (német nyelvtudással)

  • A hirdetés 646 napja lejárt

A MEWA egy német hátterű nemzetközi vállalatcsoport (Link megjelenítése/), amely ipari törlőkendők, munkavédelmi eszközök, alkatrésztisztító berendezésekkel foglalkozik és nyújt professzionális szolgáltatást ipari felhasználók, szervizek és műhelyek számára.

Budakeszin lévő logisztikai központjába keres új munkatársat

Mérlegképes könyvelő

(német nyelvtudással)

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • vevői és szállítói számlák könyvelése, főkönyvi tételek rögzítése
  • folyószámlák nyitott tételeinek felügyelete és feldolgozása
  • beérkező és indított utalások felügyelete és feldolgozása
  • pénzügyi tételek rögzítése (pénztár és bank), általános bizonylatrögzítés,
  • kapcsolt kirendeltségek közötti elszámolások kezelése, ellenőrzése, belső számlák kiállítása
  • követeléskezelés
  • havi zárással kapcsolatos munkák felügyelete és elvégzése

A pozíció betöltőjének fél éven belül szakmai előrelépési lehetőséget biztosítunk, ami által részt vehet a cég beszámolójának elkészítésében, hatósági vizsgálatok, könyvvizsgálatok kezelésében

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • 2-3 éves, nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat számviteli területen
  • mérlegképes könyvelői képesítés (előny: regisztráció)
  • tárgyalóképes német nyelvtudás (az interjún teszteljük)
  • magas szintű Excel-ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • megoldás-orientált hozzáállás, gyors, lényegre törő gondolkodásmód,
  • elemzőkészség, határozott döntésképes személyiség

Előnyt jelent:

  • angol és/vagy román nyelvtudás
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • hosszú távú biztos szakmai karrier; jó nevű, nemzetközi céges háttér
  • vonzó bérezés és juttatási csomag
  • kihívásokkal teli, változatos, érdekes munkakör kitűnő fejlődési lehetőségekkel
  • folyamatos szakmai képzések
  • kiváló munkakörülmények

Budapest belvárosból céges busszal biztosítjuk a kijutást!

Amennyiben szeretne egy fiatalos, sikeres csapat tagja lenni, kérjük, küldje el pályázati anyagát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német