www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő-Marcali

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.11.14.
Hirdetés azonosító: 986753
lejárt

Könyvelőt keresünk multinacionális partnercégünk megbízásából, Somogy megyébe.

Könyvelő

Feladatok:

  • Vevői és szállítói számlák könyvelése, iktatása
  • Szállítókkal való kapcsolattartás, pénzügyi levelezések
  • Egyenlegek egyeztetése
  • Banki utalások kezelése
  • Együttműködés az anyavállalattal és a társosztályokkal

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Előny: felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség (nem feltétel)
  • Alapfokú nyelvismeret: német vagy angol
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat pénzügyi területen
  • MS Office ismeret

Amit partnercégünk ajánl:

  • Stabil vállalati háttér és folyamatos fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Széles körű juttatási csomag, prémiumokkal és cafeteria juttatással

A munkavégzés helye:

  • Marcali

Jelentkezés/Kapcsolat:

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és jelentkezni kíván, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu