www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő / Management Accountant

  • A hirdetés 584 napja lejárt

Külföldi és magyar ügyfelekkel foglalkozó pénzügyi és management szolgáltatást nyújtó cég keres Budapesti irodájába

Mérlegképes könyvelő/ Management Accountant pozícióba Munkatársat.

Ügyfeleink részére teljeskörű management, pénzügyi adminisztráció és számviteli szolgáltatást végzünk.

Fiatalos csapatunkhoz olyan szakember csatlakozását várjuk, aki kihívásnak érzi az új feladatok teljesítését és nyitott a szakmai fejlődésre.

Feladatok:

  • Teljeskörü számviteli és könyvelési feladatok ellátása a cég magyar és külfödi ügyfeleinek a részére
  • Bérszámfejtés, jelenleg 7 főre

  • Vevő számlák kiállítása egyes ügyfelek részére

  • Számviteli nyilvántartások naprakész vezetése és egyeztetése a pénzüggyel

  • A könyvelés és a pénzügyi folyamatok jogszabályoknak, és a belső előírásoknak való megfeleltetése

  • Havi és negyedéves adóbevallások összeállítása, kapcsolattartás a hivatalokkal

  • Időszakos management riportok és konszolidált riportok készítése

  • Részvétel az éves könyvvizsgálatban és előkészítésében

  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői és/ vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció

  • Min. 5 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

  • Erős számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)

  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban is

  • Gyors reagálás dinamikus, változatos munkakörnyezetben

  • Feladatorientált, pozitiv, nyitott személyiség

  • Rugalmasság, önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • Proaktivitás

  • Problémamegoldó képesség

Nem feltétel, de a kiválasztásnál előnyként értékeljük a német, spanyol, vagy francia nyelvismeretet.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés- megegyezés szerint
  • Fiatalos, dinamikus, nemzetközi környezet
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség

  • Családias hangulatú, tömegközlekedéssel jól megközelíthető II. kerületi iroda

Angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol