www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő (Mályi)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 990005

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Mérlegképes könyvelő

Feladatok:

  • statisztikai jelentések készítése
  • év végi zárás, mérleg, bevallások elkészítése
  • gazdasági eseményekhez kapcsolódó nyilvántartások, jelentések elkészítése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Magabiztos, naprakész szakmai tudás
  • SAP rendszer ismerete
  • Stabil Excel és MS Office ismeret
  • Folyamatos precíz és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Előny: bérszámfejtés és bérügyintézésben szerzett tapasztalat, HR ismeretek

Amit a cég kínál:

  • Azonnali munkakezdés
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Mályi

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre!