www.cvonline.hu
Mérlegképes könyvelő - középszintű angol nyelvtudással
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.10.16.
Jelentkezési határidő: 2015.10.21.
Hirdetés azonosító: 937106
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, családias hangulatú könyvelőirodába keresünk MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐT!

Az ideális jelölt feladatai lesznek:
- 4-5 nemzetközi cég teljes körű könyvelése
- Adóbevallások elkészítése
- Beszámoló összeállítása
- Ügyfelekkel kapcsolattartás
- Segíti, irányítja és ellenőrzi a rábízott asszisztensek/gyakornokok munkáját

Követelmények
Önt keressük, ha rendelkezik:

- Szakirányú felsőfokú végzettséggel (esetleg elég a mérlegképes végzettség ha van mellette tapasztalat és angol nyelvtudás)
- 2-3 év releváns szakmai tapasztalattal
- Erős középszintű angol nyelvtudással szóban és írásban
- Képes önállóan és csapatban is dolgozni

Amit partnerünk nyújt:

- Modern irodakörnyezet, ingyenes sportolási lehetőség
- Családbarát megoldások
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Ingyenes sportolási lehetőség