www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1198825

Könyvelő gyakornokot keresünk Partnerünk, a Vodafone Shared Services Budapest megbízásából.

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet egy multinacionális cég sajátosságaival és a nagyvállalaton belüli kommunikáció alapjaival is.

Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen, akkor ez a munka neked való, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális.

Karriert építenél? Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban! :)

Link megjelenítése" style="width: 200px; height: 71px;" />

Feladatok:

  • Beérkező számlák ellenőrzése és könyvelése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, a számlák kapcsán felmerülő problémák megoldása
  • Beérkező hívások és e-mailek feldolgozása, rögzítése
  • Egyéb ad-hoc jellegű adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony (min. 1 év befejezett pénzügy-számviteli tanulmányok)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos ismerete (főként Excel)

Munkaidő:  Hétfőtől péntekig, részmunkaidőben, rugalmas beosztásban, heti 20 óra vállalása 6 hónapig.

Előnyt jelent:

  • Pénzügy / számvitel / közgazdaságtan területen folytatott tanulmányok

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1190 Ft/óra
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!