www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő és pénzügyi elemző

  • A hirdetés 607 napja lejárt

Az Arysta LifeScience Magyarország Kft.

munkakörre keres munkatársat.

Munkakör, feladatok:

  • számla-könyvelés, költség-számlák ellenőrzése, kapcsolattartás szállítókkal és vevőkkel,
  • havi zárásban való résztvétel,
  • pénzügyi kimutatások, elemzések készítése, egyeztetése,
  • jelentések, riportok, pénzügyi tervek előkészítése, elkészítése,
  • belső kimutatások készítése,
  • ügyvezető és főkönyvelő munkájának támogatása

Elvárás:

  • felsőfokú gazdasági végzettség: egyetem, főiskola,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű számitástechnikai ismeretek (MS Office, online adatszolgáltató platformok, könyvelési szoftverek stb.),
  • aktív angol nyelvtudás, napi szintű használata szóban és írásban,
  • precíz, pontos munkavégzés, határidők betartása.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

A fényképes önéletrajzokat február 19-ig várjuk az alábbi e-mail címre. A keresésben a Gordius Csoport a kiválasztási partnerünk, így a kapcsolatfelvétel rajtuk keresztül történik.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol