www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő - Berettyóújfalu

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 898575

Meghatározó nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata számára keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Beérkező számlák (belföldi és import, valamint vámhatározatok) kezelése, előkészítése, könyvelése
  • Szállítói analitika egyeztetése
  • Pénztári tételek könyvelése, egyeztetése
  • Kimenő számlák kezelése
  • Vevő analitika egyeztetése
  • Tárgyi eszközök kezelése és könyvelése
  • ÁFA analitika egyeztetése
  • Havi könyvviteli zárlatban való aktív részvétel
  • Általános könyvelési és adminisztratív feladatok.
Elvárások:
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat, lehetőleg termelői / gyártó vállalatnál
  • Mérlegképes könyvelői minősítés, regisztráció előnyt jelent
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • MS Office (elsősorban excel) felhasználó szintű ismerete
  • Dinamikus személyiség
  • Jó szervező készség, csapatmunkára való készség, terhelhetőség
Előny:
Amit kínálunk:
  • Multinacionális, korszerű munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelemcsomag
  • Stabil hátterű vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség,
Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével