www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1077941
lejárt
Tech People FEJLÉC

Magyarországon működő gazdasági társaság 10 fős számviteli csapatába munkatársat keres

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

munkakörbe.

Feladatok:
  • Szállítói számlák könyvelése (belföldi, külföldi),
  • Vevő számlák kiállítása, könyvelése,
  • Vevő és szállító folyószámla egyeztetése,
  • Vegyes tételek könyvelése,
  • Adófolyószámlák és kapcsolódó főkönyvi számlák ellenőrzése,
  • Havi, negyedéves, éves pénzügyi jelenések elkészítésében való aktív részvétel,
  • Leányvállalat teljes körű könyvelése, beszámolókészítés, adóbevallások készítése,
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás, az eszközök analitikus és főkönyvi könyvelése,
  • Készletkönyvelés,
  • Banki utalások rögzítése
  • Közreműködés a könyvvizsgálatok során, valamint az éves beszámoló elkészítésekor,
  • Statisztikák elkészítése,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás partner cégekkel.
  • A főkönyvelő napi munkájának támogatása,
  • Számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség és mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Minimum 3-4 éves könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • Általános, átfogó számviteli, adózási ismeretek,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, magas szintű Excel ismeretek,
  • Precíz, alapos, kitartó munkavégzés, határidők betartása,
  • Önálló munkavégzésre és csapatban történő munkavégzésre való képesség,
  • Erős kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Erős együttműködő képesség, proaktivitás és megfelelő nyomonkövető, ellenőrző képesség.
Amit ajánlunk:
  • Versenyképes fizetés, határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel,
  • Innovatív környezet, széles körű tapasztalatszerzési lehetőség,
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet,
  • Kihívásokkal teli munkakör, hosszú távú perspektíva,
  • Akár azonnali kezdés
  • Fejlődési, szakmai előrelépési lehetőség, szakmai támogatás
  • Jó csapatmunka
Munkavégzés helye:
  • Budapest XIV. kerület

Tech People LÁBLÉC