www.cvonline.hu

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ (7094)

  • A hirdetés 744 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Mérlegképes könyvelő

Elvárások:
•Hasonló területén szerzett néhány éves tapasztalat
•Mérlegképes könyvelői végzettség
•Ms Office ismeretek

Feladatok:
•Gazdasági folyamatok könyvelésének előkészítése
•Pénzügyi feladatok
•Adminisztratív teendők, dokumentumkezelés
•Kapcsolattartás, egyeztetés

Előnyök:
•IBSys program ismerete
•Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•cafeteria
•stabil munkahely
•utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Munkába állás időpontja: 2015. május

Munkaidő: Teljes munkaidő/Részmunkaidő

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a  06 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857